TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ (KİMYAGERLER VE TEKNİKERLER İÇİN)
22.11.2019 BURSA
Etkinliğin Tarihi
11.12.2019 - 15.12.2019
Etkinliğin Yeri
0
   
 
BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ
22.11.2019 BURSA
Etkinliğin Tarihi
07.12.2019 - 15.12.2019
Etkinliğin Yeri
0
   
 
2019 ÜYE YEMEĞİ & MESLEK YILINA SAYGI ÖDÜL TÖRENİ (LİSTE GÜNCELLENMİŞTİR)
02.12.2019 KOCAELİ
Etkinliğin Tarihi
13.12.2019
Etkinliğin Yeri
TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ
 

2019 ÜYE YEMEĞİ & MESLEK YILINA SAYGI ÖDÜL TÖRENİ

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak üyelerimizle bir araya gelmek ve Mesleklerinde 10., 20., 30., yılını kutlayan üyelerimize Plaket takdimi yapmak için buluşuyoruz...

Tüm Üyelerimiz Davetlidir...

13 Aralık 2019 Cuma günü saat 19:30‘ da Şubemiz Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımıyla Lastik İş Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecektir. Gecemize katılmak isteyen sevgili üyelerimizin 11 Aralık 2019 Çarşamba gününe kadar ekte sunulmuş ön kayıt formunu doldurarak Rezervasyon yaptırmasını rica ederiz. Plaket verilecek üyelerimiz ise 9 Aralık 2019 tarihine kadar cmokocaeli@cmo.org.tr adresine ön kayıt formunu göndermesi gerekmektedir.

İrtibat:

Mail: cmokocaeli@cmo.org.tr

Tel    : 0 262 323 62 73

Gsm : 0 530 143 96 84

 

Not: Yemeğimiz ücretlidir. ( Menü 55,00 TL dir)

  

MESLEKTE 30.YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZ

HÜLYA BİLGİÖZÜ

CEMİL KAVURT

MERAL DÖNMEZ

İBRAHİM KAÇMAZ

OSMAN CEZMİ NEYİM

NECMİ KAHRAMAN

ŞULE GÜNGÖRSÜN

  

 MESLEKTE 20.YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZ

CAN ALATAŞ

ARZU IŞIKLI

ZAFER TEMİZESEN

CELALETTİN HACIBEKTAŞOĞLU

HAKKI ÖZ

SERVET BEYTAŞ

FİLİZ KURTULMUŞ

ONUR ULUDAĞ

HATİCE ÇÖMLEKÇİOĞLU

FEYZA TOPAL

SELDA SAĞSÖZ

DİDEM SİPAHİER

GÜLÜSTAN ARSLAN

MEHMET BORAZAN

MEHMET FATİH YAŞAR

MEHMET SARAÇ

ESİN BOZKURT

FERAY AKMAN

ERKAN YILMAZ

DEVRİM BÜLENT DURSUN

ENGİN AKSOY

AYŞE AKIN

MİNE UĞUR

MEHTAP CANTÜRK

FATİH TAŞPINAR

SÜLEYMAN ÇELEBİ

SERKAN YILDIRIM

HATİCE ÖNCÜ YÜREKKORKUDAN

SEVAL BAYRAKTAR

SEVİL OKUL

 

 MESLEKTE 10.YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZ

UTKAN ÖZDEMİR

MUSTAFA KARAASLAN

YUSUF IŞIK

SONGÜL ULUSOY

SELİN DONDURMACI

BURCU GÜNGÖRSÜN

MUSTAFA ALTINTOP

NAZLI ÖZKUL

CAHİT ÇINAR

HANİFE GÜL ÖZER

TUĞBA COŞKUN EROĞLU

İMDAT VOLKAN SÖNMEZ

MUHAMMED SABRİ BİLGİLİ

ERAY ÜLGEZEN

ÖMER MUSTAFA CÖMERT

ELİF GENÇ

İLYAS BAYRAKTAR

AYŞEGÜL KABO

ÖMER ENİŞER

PINAR ARUTAN UZMAN

ÖZLEM GÜLECAN

AYLİN ALYAZ

EMRE SARUHAN

EMİNE AYDIN

OĞUZHAN KARACA

ZAFER GÜRKAN AKYURT

SAİME DİLA ÇAKMAK

CİVAN SAĞSÖZ

FATMA ÖZKAN

MAHİR CEM DÜZGÜN

SERHAT VAROL

FATİH YILMAZ

İPEK ÇAĞIM BAŞOĞLU

ÇAĞDAŞCAN AKSU

SELÇUK BAYRAK

EYLEM TOPKAYA

ESRA SEMANUR YILDIRIM

ERMAN ŞENYÜREK

BAHADIR GÜLTEKİN

ERDİNÇ KESKİN

GÖZDE HARMAN

SÜNDÜS DENİZ FIRAT EMİROĞLU

ESRA AÇAR

SİMGE ÇANKAYA

DİDEM ÜN

MUSTAFA GÜMÜŞTEKİN

MUSTAFA YENİHAYAT

EDİZ UYANIK

ABDULKADİR AĞAR

BÜŞRA DENİZ

AYLİN GENÇOĞLU

DUYGU CAN SATILMIŞ

SEÇKİN VERAL

MUHAMMED BURAK GÜLCAN

ALİ ZOR

DİDEM UYANIK

CANSIN AĞAÇ

SİBEL SİZAR

ELİF KOLÇAK

SERDAR ACAR

BURCU AYDINLAR

SERPİL KARAKOÇ ÖZTAŞ

HAKAN UÇAR

NESLİHAN ŞEN

CANSU ALTINKUNDURA

BERAT CANSU CİLVEZOĞLU

YUSUF ŞAHİN

CEREN KARA IŞIK

MELİKE SARI

YUSUF DEMİR

GÜLNUR KASARCI

OGÜN NİYAZİOĞLU

MÜGE YILMAZ

ŞEVHAN SAYAR

MUSTAFA PARTLAK

CENAP ŞAHİN

ESRA KÜREKCİ

METİN AKYÜZ

MURAT YENİ

ÜNAL OSMAN AKIN

DEMET ERBAYRALI

TANER ALKAY

OĞUZHAN ERDOĞAN

BAHADIR VEDAT GEZAY

EMRE OKUMUŞ

BURAK ELBAY

HAMZA KÖSE

ZEYNEP GÜNEŞ

GÖKAY ERDEM

EMEL ÇAĞLAR YILMAZ

SELİN AKIN

ÜMİT  BOZKURT

ÖZGE AYTEK

İLKİN DOYDUM

MİNE CAN

ALBEN YILMAZ

LAÇİN HAKTANIR